środa, 23 grudnia 2015

Magicznych Świąt!

Witam,
Za rzadko dodaję wpisy na blogu. Za rzadko. Niestety, ciągle nie starcza mi czasu, aby napisać coś w miarę sensownego... Mam nadzieję odrobić to w nadchodzącym Nowym Roku. W związku ze Świętami postanowiłam dać swoisty znak życia i zamiesić kilka znalezionych obrazków, które pozwolą Wam nieco wczuć się w historyczno - świąteczno - zimowy klimat. Mnie osobiście od jakiegoś czasu Święta bardzo kojarzą się z czasami wiktoriańskimi. Przecież to właśnie z XIX wieku pochodzi duża część tradycji i zwyczajów świątecznych kultywowanych na całym świecie. Niewątpliwie uroku Świętom dodaje śnieg, ale jako, że od kilku lat jego występowanie o tej porze roku jest w naszym kraju zjawiskiem ekstremalnym, pozostaje nam zadowolić się jego obecnością na zdjęciach lub obrazach :)
Frozen Out, George Dunlop Leslie:Alan Maley:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2016 chciałabym złożyć życzenia wszystkim czytającym te słowa:
Spokojnych i magicznych Świąt, przepełnionych radością i odpoczynkiem. W Nowym Roku zaś -  dużo energii do rozwijania swoich pasji, odkrywania fascynujących rzeczy i znajdowania nowych ciekawych, często zaskakujących wątków, w tym co Was interesuje :) Spełnienia największych - tych kostiumowych i tych niekostiumowych marzeń. Dla osób szyjących stroje i uczestniczących w wydarzeniach kostiumowych: wielu pięknych kreacji, doskonalenia - z pewnością już i tak stojących na bardzo wysokim poziomie - krawieckich umiejętności oraz wielu cudownych spotkań w gronie osób podobnie ,,zakręconych” na punkcie dawnych czasów (oby to grono było coraz większe) :)

P.S. Już wkrótce na blogu moja pierwsza historyczna (w pewnym sensie) stylizacja :)
Nie, spokojnie... Sama nie szyłam :D


Pozdrawiam cieplutko,
Magicznych Świat!

Èllerin Eádwine
Źródła zdjęć: pinterest.com2 komentarze:

 1. Wzajemnie, wszystkiego najlepszego! 🎄✨💖🎀
  Nie mogę się już doczekać Twojej pierwszej historycznej kreacji! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo i nawzajem! :))
   O tak, ja też :D Mam nadzieję, że uda mi się dobrze pokazać ją na zdjęciach będąc i modelką i fotografującą :)

   Usuń